Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

44u s.r.o.
Jaurisova 515/4, 140 00 Praha
Česká republika
tel: +420 773 666 522
info@44u.cz

O nás

Dobrý den,

společnost 44u s.r.o. byla založena v roce 2012 jako servisní a distribuční organizace firem VÁLA s.r.o., H-CHEM s.r.o., Emil Švehla a MarSi CZ, které působí na českém trhu stavební chemie již od roku 2000. Díky tomu můžeme stavět na dlouhodobých zkušenostech a profesionálním přístupu k zákazníkům.

Do našeho sortimentu patří především tmely, PU pěny, speciální lepidla, hydroizolace, ochranné nátěry a samolepící pásky. Samozřejmostí je velmi vysoká kvalita dodávaných produktů.

Zastupujeme značky SIGA, EMFI, BLUE DOLPHIN a velmi intenzivně uvádíme na trh vlastní značku 44u, která je garantem špičkové profesionální kvality.

Zásobujeme různá odvětví v automobilovém, strojním a stavebním průmyslu, stavební firmy, živnostníky, VO a MO prodejny stavebnin, drogérií, barev laků a řemeslných potřeb s garancí seriózního přístupu v cenové politice a vysoké kvalitativní úrovni, na kterou je v naší společnosti kladen obzvlášť velký důraz.

Můžete nás kontaktovat na níže uvedených adresách, telefonech a emailech, rádi Vám poskytneme profesionální servis, odborné poradenství či okamžitou dodávku našich produktů.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Team 44u s.r.o.