Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

44u s.r.o.
Jaurisova 515/4, 140 00 Praha
Česká republika
tel: +420 773 666 522
info@44u.cz

O nás

Dobrý den,

společnost 44u s.r.o. byla založena v roce 2012 jako servisní a distribuční organizace firem VÁLA s.r.o., H-CHEM s.r.o., Emil Švehla a MarSi CZ, které působí na českém trhu stavební chemie již od roku 2000. Díky tomu můžeme stavět na dlouhodobých zkušenostech a profesionálním přístupu k zákazníkům.

Do našeho sortimentu patří především tmely, PU pěny, speciální lepidla, hydroizolace, ochranné nátěry a samolepící pásky. Samozřejmostí je velmi vysoká kvalita dodávaných produktů.

Zastupujeme značky SIGA, EMFI, BLUE DOLPHIN a velmi intenzivně uvádíme na trh vlastní značku 44u, která je garantem špičkové profesionální kvality.

Zásobujeme různá odvětví v automobilovém, strojním a stavebním průmyslu, stavební firmy, živnostníky, VO a MO prodejny stavebnin, drogérií, barev laků a řemeslných potřeb s garancí seriózního přístupu v cenové politice a vysoké kvalitativní úrovni, na kterou je v naší společnosti kladen obzvlášť velký důraz.

Můžete nás kontaktovat na níže uvedených adresách, telefonech a emailech, rádi Vám poskytneme profesionální servis, odborné poradenství či okamžitou dodávku našich produktů.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Team 44u s.r.o.